pull-icon
logo-mobile

منوی اصلی


ورود به سایت ثبت نام در سایت

خرید و فروش آسان

روند خرید و فروش در مبلان بسیار ساده و روان طراحی شده است. همه کسانی که آشنایی مختصری با اینترنت و رایانه دارند به سادگی می توانند مبل دلخواه خود را یافته و سفارش خود راثبت کنند. همچنین فروشگاه هایی که کالاهای با کیفیت عرضه میکنند با ارائه مدارک معتبر و پس از بررسی تیم مبلان ، به سادگی قادر به عرضه ، معرفی و فروش محصولات خود هستند.

پرداخت امن

سیستم پرداخت امن یکی از شاهکار های مبلان است. این خدمت برای اولین بار در ایران توسط کارشناس مبلان برنامه ریزی و اجرا میگردد. به این صورت که سفارش های آنلاین پس از پرداخت درصدی از مبلغ سفارش را نهایی میکنند . مبلغ پرداخت شده بلوک می شود و به فروشگاه تحویل نمی شود. سپس پس از ارسال مبل و تحویل آن توسط مشتری مابقی مبلغ دریافت میگردد.

کنترل محصولات

پرسنل مبلان به صورت لحظه به لحظه بر مبل های ثبت شده توسط فروشگاه ها نظارت دارند و از لحاظ صحت و قیمت بررسی و سپس تائید در معرض دید مشتریان قرار می گیرد.

تضمین کیفیت

مجموعه مبلان با رعایت حساسیت و جدیت بسیار در انتخاب بهترین برند های تولید کننده اهتمام ورزیده است و در صورتی که عدم کیفیت واحدی اثبات گردد قرارداد فی مابین منحل می شود و فروشگه های عرضه کننده کالاهای بی کیفیت از لیست فروشگاه های فعال حذف می گردد.

به فروشگاه های مبلان بپیوندید

فروش مبل تو شروع کن

فروشگاهتو بساز;
هرچی میخوای پیدا کن

خرید مبل تو شروع کن

ثبت نام کن

جدیدترین محصولات ثبت شده

پربازدید ترین محصولات