pull-icon
logo-mobile

منوی اصلی


ورود به سایت ثبت نام در سایت

درباره ما


مجموعه مبلان از سال 1395 با هدف تسهیل و جمع سپاری محصولات تولیدی های مرتبط با صنایع چوبی و مبلمان کار خود راآغاز نموده است. ما در کنار شمائیم تا واسطه های بین خریداران وفروشندگان مبل و صنایع چوبی را حذف نموده و با ایجاد بستر اینترنتی مناسب ، انتخاب و مقایسه و خرید محصولات را برای مشتریان تسهیل بخشیمآیا فروشنده مبل هستید؟

راه را درست آمده اید. ما بشما کمک میکنیم بدون هیچگونه دانش فنی فروشگاه خود را همین امروز راه اندازی کنید. چه نمایشگاه داشته باشید یا نداشته باشید فرقی ندارد. مبلان شما را صاحب یک نمایشگاه 24 ساعته آنلاین و امن می کندآیا به دنبال خرید مبل هستید؟

اگر از گشتن دنبال مبل دلخواه و پیدا نکردنش خسته شده اید یا اگر به دنبال خرید مبلمان با کیفیت به قیمت درب کارخانه هستید اینجا محل مناسبی برای شماست. شما میتوانید مدل دلخواه خود را در حال نوشیدن یک فنجان چای یا قهوه در منرل و با آرامش پیدا کنید . اگر دوست داشتید میتوانید اینترنتی ثبت سفارش خود را انجام دهید. اگر آدم محتاطی هستید و از خرید اینترنتی اندکی واهمه دارید کافی است کمی به خودتان زحمت دهید و فقط برای دیدن محصول انتخابی نهایی و پرداخت وجه تا تولیدی یا فروشگاهی که در مبلان یافته اید بروید.تماس با ما


تهران - یافت آباد
09378312990 : تلفن همراه