pull-icon
logo-mobile

منوی اصلی


ورود به سایت ثبت نام در سایت

مقالات دکوراسیون نشمین و پذیرایی

صفحه اصلی/مقالات

نکاتی در مورد دکوراسیون نشیمن

بیشتر مردم تصور دارند که باید حتما نشیمن بزرگ باشد ولی باید گفت که در بعضی از مواقع قضیه متفاوت است.به طور کلی نشیمن محیطی برای گپ ها و نشست های خانوادگی یا تماشای تلویزیون و سایر موارد است و اصلا چه لزومی دارد که بسیار بزرگ باشد؟ در این مقاله شما را نکاتی مهم و حیاتی دکوراسیون های نشمین آشنا خواهیم کرد امیدواریم برای شما مفید باشد.

مشاهده ...

نکاتی درمورد دکوراسیون خانه های بزرگ

نکاتی درمورد دکوراسیون خانه های بزرگ در خانه های بزرگ زیاد بودن فضا ممکن است تو ذوق باشد و در خانه های کوچک برعکس،کمبود فضا تو ذوقی را به وجود می آورد. داشتن های خانه های بزرگ و فضای زیاد چالش ها و روش های خاص خود را دارد که باید بهترین انتخاب را هنگام چیدن وسایل منزل داشت تا دکوراسیون و نمای جذابی به آن دهید. طراحی دکوراسیون باید بگونه ای باشد که نه زیاد شلوغ و نامناسب و نه حس خلوت و سرد بودن داشته باشد،همیشه باید حد وسط را رعایت کرد.

مشاهده ...

نکاتی در مورد چیدمان و دکوراسیون مبلمان

نکاتی مفید در مورد انتخاب، خرید و دیگران و چیدمان مبلمان

مشاهده ...

کوسن های مبل با طرح های ساتن و پارچه ای

همیشه یک تغییر بزرگ لازم نیست گاهی باید بجای عوض کردن مبلتان کوسن و پرده ها را عوض کرد

مشاهده ...

سه راه برای داشتن دکوراسیون منحصربفرد

اگر دنبال خاص بودنید و دوست دارید جیدمان مبلمان خانه شما تفاوت شما را به رخ بکشد و نظر میزبان شما را جلب کند حتما این سه روش را به کار بگیرید...

مشاهده ...

مبلمان لاوست خالق لحظه های عاشقانه و دوستانه

مبل لاوست چیست و چه کاربردی در دکوراسیون منزل دارد؟

مشاهده ...

انتخاب مبل برای اتاق نشیمن

انتخاب مبلمانی که در مقابل استفاده هر روزه مقاوم باشد و ظاهری خوب و مورد پسند به اتاق نشیمن خانه ارائه کند، بسیار مهم است. مبل اتاق نشیمن باید متناسب با طراحی و دکوراسیون عمومی خانه باشد در غیر اینصورت ناهمگونی بین اتاق نشیمن و مبلمان پس از گذشت مدتی اندک باعث دلزدگی شما از مبلمان منزلتان می شود.

مشاهده ...

یک مبل جالب برای فوتبال دوستان

اخیرا یکی تولیدی های کشور انگلستان اقدام به طراحی و تولید یک مبل راحتی استادیومی سه طبقه کرده است. با داشتن این مبل جالب دیگر برای میهمانان و دوستانتان هنگام تماشای مسابقات فوتبال از تلویزیون، جا کم نخواهید آورد.

مشاهده ...

ایده های جدید و جالب برای تولید مبل، میز و صندلی

برخی از ایده هایی که در اینجا برای تولید مبل ها و سایر اجزای دکوراسیون اتاق نشیمن خانه و محل کار به تولیدی های مبل پیشنهاد می شوند کلاسیک هستند و برخی دیگر نیز ایده های مدرن بشمار می روند. اما همه این ایده ها فانتزی هستند و شما در انتخاب ایده مورد علاقه تان برای تولید مبل ها و سایر اجزای دکوراسیون مشتری هایتان گزینه های خوبی در اینجا می بینید.

مشاهده ...

زیباترین مبلمان راحتی ترک 2019 - سری اول

زیباترین و جدیدترین مبلمان راحتی ترک طبق جدیدترین ژورنال های سال 2019

مشاهده ...