سه راه برای داشتن دکوراسیون منحصربفرد

خانه شما نشان دهنده ی شخصیت و علایق شماست. با دیدن فضای خانه و آپارتمان شما و مشاهده ی انتخاب هایتان برای دکور و چیدمان، افرادی که وارد منزل تان می شوند، می توانند به شخصیت تان پی ببرند. در مورد انتخاب مبل و دکوراسیون خانه تان، اینکه مثل همه باشید می تواند آخرین انتخاب تان باشد اما در اینجا سه راه برای داشتن خانه ای متفاوت و منحصر بفرد برایتان ارائه می کنیم.

تغییراتی در هال و نشیمن تان انجام دهید

 


ایده های منحصر بفرد دکوراسیون هال از نصب انواع آینه های دکوراتیو گرفته که باعث بزرگتر بنظر آمدن نشیمن تان می شود تا نور پردازی تمام سطح هال بجای نصب لامپهای آویز را شامل می شوند.
اگر بودجه ی کمی برای دکوراسیون نشیمن تان در نظر گرفته اید، یک میز عسلی شیشه ای به ست مبلمانتان اضافه کنید، اینکار علاوه بر اینکه ظاهر مینیمالیستی به هال تان می دهد، فضای بیشتری برای پذیرایی از میهمانان نیز به شما می دهد.
برای منحصربفرد کردن دکوراسیون اتاق نشیمن تان راه های زیادی وجود دارد مانند استفاده از کارهای هنری، قرار دادن کوسن های انتخابی برای مبلمان های تان و تغییر ترکیب چیدمان مبل های منزل تان.

 

ایجاد تغییراتی در آشپزخانه

 


برای بیشتر افراد، آشپزخانه مهمترین بخش خانه بشمار می رود. آشپزخانه منزل محلی است که برای غذا درست کردن در آنجا دور هم مشغول غذا درست کردن برای میهمانی ها می شویم. برای اینکه آشپزخانه تان را بصورتی خاص دربیاورید، می توانید میز کار یا اپن آشپزخانه بصورت طبیعی دربیاورید، مثلا روی اپن یک سنگ واقعی و طبیعی قرار دهید. برای دکوراسیون متفاوت آشپزخانه از رنگ های مختلف و شاد استفاده کنید و نور پردازی را طوری انجام دهید که روی یک گل یا شکل هندسی خاص نور بیشتری بیافتد.

 

سرویس حمام و توالت را نوسازی کنید

 


کاشی های حمام و توالت را عوض کنید، حداقل رنگ یکی از دیوار ها را به رنگ سبز درآورید، این رنگ برای سرویس و حمام رنگ مناسبی است زیرا با رنگ طبیعت می باشد. همچنین می توانید در دکوراسیون جدید از سیستم گرمایش کف و دیوار نیز بهره مند شوید که باعث استفاده بهینه از آب می گردد.