با خیال تخت، مبل خود را آنلاین بخرید!

راهنمای خرید مبل

18 مهر 1397

همه ما در خرید مبلمان و وسائل خانه دنبال بهترین کیفیت و کم ترین هزینه هستیم. مبلمان و اثاثیه منزل جز وسائل پر هزینه هستند. هر چقدر در خرید مبلمان صرفه جویی کنیم، سود بیشتری نصیبمان می شود.

اگر شما هم احساس می کنید وقت آن رسیده که تغییری در مبلمان خود بدهید، و مبلمان با کیفیت و قیمت مناسب پیدا بکنید، همراه سایت مبلان باشید تا به شما در تصمیم گیری های جامع خرید اینترنتی مبل کمک کنیم.

 

وب سایت های فروش آنلاین مبل را پیدا کنید

 

اینترنت مثل یک بازار آزاد عمل میکند، البته همه خرده فروشان آنلاین هم معتبر و مورد اعتماد نیستند. با خرید آنلاین مبلمان از وب سایت های معتبرو ایمن از اطلاعات مالی خود محافظت کنید. با خرید از سایت های معتبر، مشکلات احتمالی بعد از خرید را نیز کاهش خواهید داد. وقت زیادی را در تحقیق سایت فروش آنلاین مبل صرف کنید، تا مطمئن شوید بهترین معامله را در این زمینه انجام داده اید.

ابتدا با مطالعه اطلاعات کلی در مورد آن شرکت شروع کنید. شرکت های خوب و معتبر اطلاعات جامع و مفیدی درباره خودشان در وبسایت قرار می دهند. علاوه بر آن اطلاعات کاملی درباره مشتریان شرکت نیز می توانید در وبسایت پیدا کنید. در قسمت تماس با ما، سایت های معتبر اطلاعات تماس خود از قبیل شماره تماس و ادرس را یادداشت می کنند.

 

 

 

نظرات خریداران دیگر را بخوانید

 

سایت های زیادی به کاربران خود اجازه می دهند تا نظرات خود را در مورد محصولات عنوان کنند. نظرات می توانند مثبت یا منفی باشند. شما با مطالعه نظرات کاربران می توانید در مورد خرید یا عدم خرید از آن شرکت به صورت آنلاین، تصمیم گیری کنید. برخی از سایت ها هم امکان امتیاز دهی از یک تا پنج ستاره را قرار می دهند. با نگاهی گذرا به رتبه دهی محصولات می توانید از کیفیت و رضایت مشتریان مطلع شوید.

 

سیاست های بازگشت کالا را مطالعه کنید

 

وب سایت معتبر باید سیاست گذاری بازگشت شفافی داشته باشد. اگر وب سایت فروش آنلاین مبلی پیدا کردید که سیاست بازگشت کالا ندارد، به هیچ وجه از آن سایت خرید نکنید. ساتی که قصد خرید از آن دارید، باید سیاست های بازگشت کالای انعطاف پذیری داشته باشد. بیشتر شرکت ها یک فرصت 30 روزه به مشتری می دهند، البته می توانید شرکت هایی را هم پیدا کنید که فرصتی 45 یا 60 روزه هم به مشتری می دهند. در این  میان شرکت هایی هم هستند که حمل و نقل رایگان مبل را در کنار فروش آنلاین مبل به مشتریان ارائه می دهند. این خود مزیتی حساب می شود و شما می توانید هزینه حمل و نقل را پس انداز کنید.

 

هزینه های حمل و نقل

 

بیشتر شرکت های فروش آنلاین مبل، هزینه ها و نحوه حمل و نقل مبلمان را در قسمت پرسش و پاسخ های متداول می نویسند. قبل از خرید مبل، حتما سیاست های حمل و نقل کالا را در وبسایت فروش آنلاین مبل مورد نظرتان مطالعه کنید. شرکت های مختلف، سیاست گذاری های مختلفی هم دارند. ولی به شما توصیه میکنیم حتما قبل از خرید مبل، سیاست های حمل و نقل را به خوبی مطالعه کنید.

دقت کنید که حمل و نقل رایگان همیشه به این معنی نیست که شما هزینه ای بابت آن نمی پردازید. بعضی از شرکت ها هزینه حمل و نقل را هم به محصول اضافه میکنند و موقع خرید به شما می گویند که هیچ هزینه ای از شما بابت حمل و نقل ریافت نمی شود. برای اینکه به این موضوع پی ببرید، کافیست قیمت ها را در چند سایت مشابه مقایسه کنید. با مقایسه قیمت قبل از خرید مبل متوجه می شوید که هزینه حمل و نقل به آن اضافه شده یا خیر.

فروشگاهی را پیدا کنید که بیشتر به سبک شما نزدیک است

بعضی از سایت های فروش آنلاین مبل، تنوع محصول بالایی دارند که سلیقه های متنوعی می توانند از آنجا خرید بکنند. بعضی از سایت ها هم تنوعی ندارند و سبک و سلیقه خاصی را در فروش مبل دنبال می کنند. برخی از فروشگاه ها سبک مدرن را فقط ارائه می دهند. برخی سبک کلاسیک و برخی هم فقط مختص سبک سنتی مبل هستند.

زمانی که دنبال فروشگاه آنلاین مبلمان هستید، دنبال موردی باشید که بیشتر از همه به سلیقه شما نزدیک است، در این صورت دست شما بری خرید باز خواهد بود. سعی کنید موقع جستجو در گوگل و اینترنت سبک مورد نظر خود را بیشتر جستجو کنید.

 

منبع : سایت moneycrashers