خرید انلاین مبل کاری آسان یا پر از ریسک ؟

راهنمای خرید مبل

20 آبان 1398

 

خرید آنلاین مبلمان (خرید اینترنتی مبل) منزل همیشه جزو گزینه هایی است که از انتخاب آن هرگز پشیمان نمی شوید. اما خیلی ها خرید انلاین مبل را کاری پر خطر و پر از ریسک می دانند. همیشه این سوالات ذهن افراد را در خرید انلاین مبلمان درگیر می کند. ایا مبلمانی که دریافت میکنم، دقیقا همان چیزی است که سفارش داده ام؟ چطور مبل بادوامی خواهد بود و در خانه من خوب کار خواهد کر، در صورتیکه من حتی ان را ندیده ام؟

اگر تا حالا به چنین سوالاتی نتوانسته اید جواب بدهید، این پست برای شما آماده شده است. متن را بادقت بخوانید، مطمئنا نظر شما درباره خرید آنلاین مبل تغییر خواهد کرد.

اندازه گیری اتاق در هنگام خرید مبل

اندازه گیری ها را بیش از یکبار انجام دهید


اندازه گیری مهم ترین فاکتور در خرید مبلمان است. این فاکتور زمانی پر رنگ تر می شود که شما قصد خرید انلاین مبل داشته باشید. از آنجایی که شما قادر نیستید تمام مغازه ها را در هر گوشه شهر خودتان یا شهر دیگه قدم بزنید، و قصد خرید آنلاین دارید، باید تمام فاکتور های خرید آنلاین را به دقت رعایت کنید.

هنگامی که شما به فکر خرید انلاین مبل هستید، باید در مورد ابعاد مبل و نحوه اندازه گیری آن مطالعه داشته باشید. اگر نتوانستید ابعاد مبلی را اندازه بگیرید، آن را هرگز نخرید. اگر قصد خرید میز ناهارخوری یا مبلمان دارید، بیشترین اندازه را در نظر بگیرید. البته این تنها اندازه ای نیست که شما باید آن ها را از قبل اماده کرده باشید. اندازه درها، راه پله، ورودی ها را هم باید چک کنید، تا مطمئن شوید مبلمانی که خریداری کرده اید، از این ها به راحتی عبور خواهید کرد و موقع عبور آسیبی به مبلمان شما وارد نخواهد شد.

به توصیه و تجربه خریدارهای دیگر گوش کنید


خریدارانی که تجربه خرید اینترنتی مبل  را دارند، می توانند اطلاعات خوبی در مورد خرید انلاین به شما بدهند که خود شما شاید آن را کم تر تجربه کنید.

وقتی انلاین رید می کنید این توصیه ها و تجارب خیلی به کار شما خواهند امد. روی آیتم هایی بیشتر متمرکز شوید که خریداران بیشتر در مورد آن ها صحبت می کنند. وزن این نقطه نطر ها را در ذهن خود جمع آوری کنید و ببینید دغدغه افرادی که خرید انلاین مبل انجام داده اند چه بوده است.

در نظر داشته باشید که هر خریدی هم می تواند نقطه نظرات منفی به همراه داشته باشد. نقطه نظرهای منفی به این معنی نیست که شما نباید خرید آنلاین مبل انجام دهید، اما باید جایی در تصمیم گیری شما داشته باشد و آن نکات را دور از ذهن هم نیندازید. به درصد کامنت های بد توجه کنید. ببینید فروشنده چطور به آن نظرات منفی پرداخته و آیا پاسخ قانع کننده ای به آن ها داده است یا خیر.

خرید ۀنلاین مبل

تلاش کنید واقعیت ها را ببینید


از روی تصاویر محصولات انلاین به سختی می توان قضاوت کرد. عکس مبل به شما در مورد ابعاد و شکل و رنگ مبل خواهد گفت. اما این تصاویر در زیر نور و با دوربین های باکیفیت گرفته شده اند تا شما را به خرید ترغیب کنند. ولی اگر دسترسی به نمونه ندارید تا قبل از خرید ان را از نزدیک ببینید، می توانید از فروشنده بخواهید تا اطلاعات بیشتری در مورد مبل به شما بدهد.

برگشت مبل

سیاست های بازگشت کالا را مطالعه کنید

هیچ وقت کسی خرید آنلاین را بدون فکر کردن به بازگشت کالا انجام نمی دهد. البته گزینه بازگشت کالا جزو یکی از فاکتورهای اجتناب ناپذیر خرید انلاین می باشد. چون گاهی اوقات با در نظر گرفتن تمامی فاکتورها و بهترین خرید آنلاین، باز هم شاید آن خرید، مورد ظر شما نبوده و رضایت صد در صدی شما را فراهم نسازد. برای همین باید سیاست های بازگشت کالای سایت را قبل از خرید آنلاین مطالعه کنید تا در صورت مطلوب نبودن خرید، امکان بازگشت کالا برای شما مقدور باشد.

در صورتی که مورارد ذکر شده را به خوبی رعایت کنید یک خرید اینترنتی مبل خوب را تجربه خواهید کرد. شما می توانید سئوالات خودتان را از کارشناسان مبلان بپرسید. همواره کارشناسان مبلان همراه شما خواهند بود.

حتما به برچسب قیمت مبل هم دقت کنید.

منبع : وب سایت thespruce