مدل های مبل استیل و سلطنتی چگونه نامگذاری می شوند؟

راهنمای خرید مبل

6 اسفند 1396

مبل سلطنتی و استیل معمولا بر اساس شکل پشتی شان، نوع و طرح پارچه ای که در تولید این مبل استفاده می شود، شکل و طرح دسته های مبل و تاج شان در بازار تولید مبل نام های متفاوت و جالبی دارند.
در اینجا قصد داریم چند نمونه  از مبل های استیل و سلطنتی که بر اساس طراحی و ظاهر نامگذاری شده اند و تنوع بالایی دارند، را معرفی کنیم.

حال اگر در ساخت مبل استیل و سلطنتی از طرح فرشته در تاج مبل استفاده شود، تولید کننده مبل نام آن مبل را مانند تصاویر بالا و پائین، مبل سلطنتی فرشته می نامد. مبل سلطنتی مدل فرشته طرح خاصی هست و دکوراسیون اتاقی که مبل استیل مدل فرشته در آن قرار خواهد گرفت باید چیدمان و دکوراسیون خاصی باشد تا با مبل سلطنتی مدل فرشته همخوانی داشته باشد.


بر همین اساس اگر مانند تصویر بالا، در تاج مبل سلطنتی طرح پاپیون باشد، آن مبل مدل پاپیون و اگر در منبت تاج مبل سلطنتی طرح و شکل گلبرگ باشد، نام آن مدل مبل سلطنتی، مبل سلطنتی گلبرگ خواهد بود.


اگر در خانه تان گلخانه ای دارید یا عاشق دکوراسیون شامل گلدان های گیاهان مختلف  هست، مبل سلطنتی گلبرگ گزینه ی خوبیست و می توانید با گیاهان شیک و سرسبز محیط و فضای خوبی ایجاد و ست کنید.
  
یکی از طرح هایی که در مبل های سلطنتی و استیل روی تاج شان کار می شود، طرح گل است . در مبل بالا چهار گل به صورت بسیار زیبا در تاج مبل سلطنتی کار شده و به همین دلیل این مبل سلطنتی به مبل مدل چهار گل معروف است.برخی از تولیدی های مبل های سلطنتی برای طرح تاج مبل هایشان طرح ها و نام های خاص تر انتخاب می کنند، مثلا از طرح های زمان شاه عباس ایده گرفته و مدل مبل سلطنتی شاه عباسی را تولید کرده که از نظر طرح و نام مبل خاص می باشد و نوعی مبل سلطنتی متفاوت خلق می شود.حال اگر تولید کننده ی دیگری در تاج مبل سلطنتی تولیدی خودش از طرح صدف استفاده کند، نام مبلش را مبل مدل سلطنتی صدف می گذارد.