کاغذ دیواری خوب و مناسب مبلمان و خانه من کدام است؟

دکوراسیون و چیدمان

2 اسفند 1396

بدون شک استفاده مناسب و متناسب از کاغذ دیواری در زیباتر شدن و شیک تر شدن فضای خانه تاثیر بسزایی دارد.
نکته مهم در مورد انتخاب کاغذ دیواری برای خانه این است که در مورد رنگ و طرح کاغذ دیواری و نوع دیزاین و چیدمان مبلمان منزل تصمیم درست بگیریم.

اگر با کمبود نور کافی در اتاق هایتان روبرو هستید، ترکیب رنگ آبی و سفید برای کاغذ دیواری تان انتخاب خوبیست و باعث می شود تا اتاقتان روشن تر به نظر بیاید.

در چسباندن کاغذ دیواری و زیباتر کردن دیوارهای اتاق هایتان این نکته را در نظر داشته باشید که الزامی در چسباندن کاغذ دیواری به همه ی دیوارها وجود ندارد و حتی اگر دیوار مناسبی را برای زیباتر کردن با کاغذ دیواری انتخاب کنید، چه بسا که به فضای خانه تان شادابی و تازگی بیشتر بدهید.

دیواری که تلویزیون تان پشت به آن قرار دارد و در واقع در هنگام تلویزیون دیدن آن دیوار در پس زمینه قرار خواهد گرفت و همچنین دیواری که در طول و کنار تخت قرار دارد گزینه های خوبی برای چسباندن و استفاده از کاغذ دیواری بحساب می آیند. البته در مورد دوم باید در نظر داشته باشید که طرح و رنگ روتختی تان بهتر است مشابه کاغذ دیواری مورد نظرتان انتخاب شود.

برای داشتن بهترین انتخاب، رنگ های مورد علاقه تان، میزان و نوع نور اتاق ها، دکوراسیون و چیدمان خانه را به صورت کلی در نظر داشته باشید و سپس برای انتخاب کاغذ دیواری تان اقدام کنید.
در صورتی که دوست دارید رنگ کاغذ دیواری تان با وسایلتان ست باشد، باید بدانید که رنگ پارچه ی مبل و صندلی هایتان از اجزای مهم در این زمینه بشمار می روند.