نکاتی در مورد دکوراسیون نشیمن

نکاتی در مورد دکوراسیون نشیمن

بیشتر مردم تصور دارند که باید حتما نشیمن بزرگ باشد ولی باید گفت که در بعضی از مواقع قضیه متفاوت است.به طور کلی نشیمن محیطی برای گپ ها و نشست های خانوادگی یا تماشای تلویزیون و سایر موارد است و اصلا چه لزومی دارد که بسیار بزرگ باشد؟ در این مقاله شما را نکاتی مهم و حیاتی دکوراسیون های نشمین آشنا خواهیم کرد امیدواریم برای شما مفید باشد.

1-این ایده میتواند برای فصل زمستان بسیار مناسب باشد بصورتی که شما اگر در نشیمن خود شومینه داشته باشید آن را به قسمت کانونی تبدیل کنید و سپس مبل ها رو به صورت مناسب و زیبا دور شومینه قرار دهید.


2-میتوانید برای تزئین کردن دکور نشیمن از گیاهان استفاده کنید.این روش بسیار ساده بوده و نیاز به هزینه زیادی هم ندارد.ممکن است استفاده از گیاهان ساده بنظر برسد اما همین سادگی میتواند محیط نشیمن را تحت تاثیر زیبای خود قرار دهد.


3-اگر نشیمن شما کوچک می باشد ممکن است فکر کنید که نتوان دکوراسیون منزل را شیک و جذاب کرد.این باور بطور کلی غلط است.شما میتوانید با استفاده از مبلمان های کلاسیم و شیک، به دکوراسیون خانه ی خود روح تازه ای ببخشید و یک نشیمن شیک داشته باشید.


4-هیچ لزومی ندارد که حتما نشیمن منزل شما جدی و رسمی باشد،استفاده از یک میز بیلیارد میتواند گزینه خوبی برای تغییر باشد.میز بیلیارد میتواند جای مبلمان های دیگر را گرفته و یک فضای سرگرم کننده ای را به وجود می آورد.

5-استفاده از مبل های چند منظور نیز میتواند راه حل مناسبی باشد.این امکان را به شما میدهند که از این مبل ها نهایت استفاده را برده و دیگر نیازی به هزینه کردن برای خرید سایر وسیله ها نخواهید داشت.
6-برای نما دادن به نشیمن خود،میتوانید از مبل ها با سایز های مختلف استفاده کنید.بصورتی که با قرار دادن دو مبل بزرگ کنار هم میتواند محیطی جذاب را به وجود بیاورد.این نکته را فراموش نکنید که هیچ وقت از قرار دادن چند شی بزرگ یا بلند در کنار هم استفاده نکنید.


7-سعی کنید بر اساس علایق و سلیقه خود به نشیمن منزل نما ببخشید در همه ی مراحل اهداف خود را بدانید و پیرو هدف خود باشید.یکی دیگر از نکات مهم آن است که هیچ وقت یک راه حل برای برای خوتان قرار ندهید،سعی کنید انتخاب های زیادی برای خود بگذارید و آنها را به یک گزینه محدود نکنید.