ایده های جدید و جالب برای تولید مبل، میز و صندلی


۱.کتابخانه فانتزی؛

این کتابخانه جالب که توسط دفتر طراحی ۰۱۰ در آلمان طراحی و ساخته شده است علاوه بر طرح کلی جالب و متفاوت می تواند در کنار مبل ها و روی زمین قرار گیرد و از قسمت میانی این شلف زیبا می توان بعنوان نیمکت و مبل برای مطالعه کتاب استفاده نمود.
همانطور که مشاهده می کنید، نمای بسیار شیک و زیبایی به مبل ها، پرده ها و دکوراسیون اتاق بخشیده است.


۲. صندلی برچسبی؛

طراحی مبل و صندلی های متفاوت دست از شگفت زده کردن بازار و مشتریان برنمی دارد!
صندلی های چوبی و حتی پارچه مبل و صندلی را می توان با چاپ برچسب، متفاوت ساخت.
این ایده برای اولین بار توسط یک طراح کانادایی بصورت صندلی بالا، معرفی شد.
این ایده روی چرم مبل یا پارچه مبل نیز قابل اجراست و بسته به سلیقه مشتری می توان حتی جمله مورد نظر مشتری را به صورت برچسب یا مهر روی پایه و کلاف مبلمان اجرا کرد.


۳. میز دیواری؛

اگر در منزل یا محل کارتان فضای کمی دارید، می توانید در کنار مبل های نشیمن یا میز و صندلی های اداری یک میز دیواری نصب کنید. شما می توانید از این میز دیواری در منزل به عنوان میز ناهارخوری یا میز کامپیوتر و تحریر استفاده کنید و در دفتر کارتان یک میز اداری دیواری داشته باشید. این میز می تواند چوبی یا فلزی باشد که هر کدام زیبایی خاص خود را دارد و با دکوراسیونی خاص همگون و ست خواهد شد.
در هنگام نصب این میز دیواری به ارتفاع مناسب آن برای استفاده در حالت ایستاده و حالت نشسته دقت و توجه داشته باشید.


۴. میزتحریر من؛

یکی از جالب ترین و کاربردی ترین طراحی ها برای یک میز تحریر، توسط میگل مستر ارائه شده است. در این میز تحریر که برای طراحان و مهندسان طراحی شده است، جاهایی برای قرار دادن انواع کاغذها و مقواها در ابعاد مختلف در نظر گرفته شده است. این میز تحریر جالب را می توان به شکل چند طبقه هم ساخت که برای استفاده در فضاهای کوچک مناسب باشد.


۵. میز عسلی جالب؛

مارک ستودارت برای اولین بار میز عسلی شیشه ای طرح حیوانات را طراحی کرد.

این طراح با خلاقیتی که به خرج داده، پایه های میزهای عسلی و جلومبلی را از حالت ساده و معمول خارج کرده و به آنها جان بخشیده است. این نوع میزهای عسلی اکنون در بیشتر تولیدی های میز عسلی و جلومبلی دیده می شود.