یک مبل جالب برای فوتبال دوستان

با قرار دادن این مبل سه طبقه در اتاق نشیمن تان در واقع یک استادیوم کوچک در خانه خواهید داشت که مشکل جای کم یا نامناسب هنگام مشاهده مسابقات ورزشی را نخواهید داشت.
این مبل جالب به راحتی جای نشستن برای ۹ نفر را بدون مزاحمت در مشاهده صفحه تلویزیون تامین می کند زیرا بصورت طبقاتی طراحی شده است و ایده آن از صندلی های استادیوم های ورزشی گرفته شده است‌.
علاوه بر این، جای قرار دهی تلفن همراه و پریز برق جهت شارژ تلفن در این مبل جالب تعبیه شده و حتی از پارچه ضد لک در ساخت آن بهره گرفته شده است.
طرح اولیه این مبل متفاوت پس از انجام تحقیق از بیش از ۲۰۰۰ تماشاچی مسابقات ورزشی بوجود آمد که اکثرشان بر این باور بودند که دیدن مسابقات ورزشی در خانه یکی از دوستان و در کنار هم لذت بیشتری دارد.


آنها بر این باور بودند که مشاهده مسابقه در خانه و در کنار دوستان و روی مبل، بسیار بهتر از استادیوم و شلوغی آن است. طرح اولیه این مبل جالب توسط بازیکن قبلی رئال مادرید و لیورپول، استیو مک منمن مورد تائید قرار گرفته است.ستیو در مورد این مبل خاص می گوید:"وقتی چند نفر از دوستانم برای دیدن مسابقه ای کنارم هستند، مطمئنم که دیدن مسابقه از یک تلویزیون بزرگ و روی این مبل جالب و راحت، برای من و هر تماشاچی دیگری آن هم در خانه خودم هیجان انگیز است."


 

 

منبع : housebeautiful.com