امسال مبل چی مده؟

راهنمای خرید مبل

31 شهریور 1397


نکته ای که باید در همین ابتدا گفته شود این هست که مبل را نباید بر اساس مد برای خانه خرید و در واقع مبل دارای مد نیست و باید بر اساس چیدمان و دکوراسیون آپارتمان و منزلتان مبل مورد نظر رو انتخاب کنید نه بر اساس مد!
اساسا سبک چیدمان و دیزاین خانه و آپارتمان شما و همچنین متراژ اتاق نشیمن یا پذیرایی تان مهمترین فاکتورهایی هستند که در خرید مبل، از مد مهم تر هستند.اگر آپارتمان کوچکی دارید و امکان اینکه دو دست مبل در خانه ی تان قرار دهید، کاری به مد نداشته باشید و حتی اگر خیلی دوست دارید که مبل سلطنتی در خانه تان داشته باشید، بهتر است از بین مدلهای مدرن و راحتی یک مبل راحت رو انتخاب کنید و در واقع راحتی خودتون در طول ساعات هفته رو به همه مسائل از جمله داشتن خانه ای تجملی و پرزرق و برق اما غیرراحت از نظر نشیمنش، ترجیح بدهید و مدل مبلی را انتخاب کنید که بتوانید با آسودگی تمام به آن لم داده و چای تان بنوشید و از مشاهده تلویزیونتان لذت ببرید.

در صورتی که تمایل دارید  پارچه مبل تان رنگ روشن داشته باشد اما بدلیل محدودیت هایی که دارید، مثلا داشتن فرزند کوچک، نمی خواهید از رنگ روشن برای مبل تان استفاده کنید، پیشنهاد می کنیم رنگ روشن پارچه را انتخاب کنید اما برای جلوگیری از کثیف شدن مبلهای رنگ روشنتان، از کاور استفاده نمائید.
زیرا نظرسنجی ها نشان داده که رنگ های روشن برای مبل، پرطرفدارترند. البته در هرصورت قبل از انتخاب رنگ مبل تان باید دیزاین و رنگ فرش، پرده ها و سایر وسایل خانه تان را نیز در خرید و انتخاب رنگ پارچه مبل در نظر بگیرید.